• Çalışma Saatleri

  Hafta İçi 9.00 - 18.00

 • Bize Ulaşın

  (+90) 312 395 90 56

Ankara Etiketçi Ankara Etiket Firması

Ankara'nın en iyi etiket firmalarından birisi olan firmamız aracı değil, etiket üretici firmadır. Bütün etiket çeşitlerini kendi bünyemizde üreterek müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Gerek tasarım gerek baskı alanlarında müşterilerimize yardımcı olarak en iyi şekilde hizmet vermeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. 15 yılı aşkın deneyimimiz ile sektörümüzde kurumsallaşmış iş anlayışı çerçevesinde sürekli üretmek, yenilemek, geliştirmek ve zamanında güvenilir, ekonomik etiket baskı hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve şirketimizin saygınlığını korumak amacımızdır. Sağlık,gıda, kozmetik, tekstil, etiket imalatı ve toptan satışı gibi bir çok konuda hizmet vermeye devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

 • Tasarım Hizmeti
 • Baskı Hizmeti
 • Sevkiyat Hizmeti
 • Müşteri Hizmeti
 • Üretici Firma
 • Mükemmel Kalite

Hiç bir zaman bulunduğumuz yerde saymayarak sürekli gelişme ve üretme isteği ile imalat üzerine yoğunlaştık. İlk sırada hep müşteri memnuniyetini tutarak sizler için kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaya çaba gösteriyoruz.

Şirketimizin hedefleri ve amaçları

Sektöründe kurumsallaşmış bir iş anlayışı içerisinde kalitemizi sürekli iyileştirmek ileri teknolojileri kullanmak, zamanında güvenilir, ekonomik ve sorunsuz hizmet sunmak ve nihai ürünümüzün gelişmesinin sürekliliğini sağlamaktır. Bu anlayış ile hizmetimizi ifade ederken: Kalitemizin sürekli iyileştirilmesini sağlamak. Kalite hedeflerini kuruluşumuz amaçlarına uygun olarak belirlemek ve bunları zamanında gerçekleştirmek.

Kuruluşumuz çalışanlarının tümünün katılımını sağlayarak, bunların amaçlarımıza ulaşmada bilgilendirilmelerini, kalite yönetim sistemimizin en iyi şekilde anlaşılmasını sağlamak. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve şirketimizin saygınlığını korumak. Hizmette takım çalışmasını benimsemek ve kaliteli hizmet sorumluluğunu hep birlikte paylaşmak. Kalite seviyemizin yükseltilmesi, verimliliğin arttırılması için bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak. Birlikte çalıştığımız tedarikçi firmalarla karşılıklı etkileşimde bulunarak, hem kendi ürün ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak, hem de onların kalite seviyelerini yükseltmelerinde yardımcı olmak esas amacımızdır.

 

Müşteri Memnuniyeti

15 Yılı Aşkın Tecrübe

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yüksek Kalite Uzmanları

Tasarım Ve Baskı Hizmeti