• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 395 90 56

Polietilen Opak Etiket

polietilen opak etiket

Opak Polietilen ( PE ), plastik bazlı bir etiket türüdür ve bu sebepten dolayı da resin ribon ile termal transfer yöntemine ile baskı almaya uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. Opak Polietilen etiketler, plastik bazlı etiket türü olduğundan dolayı su, ısı , ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklılık göstermektedir.

Tasarım&Baskı Hizmeti Sunuyoruz!

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak PE kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Kullanım Alanları: Dayanıklı bir etiket çeşidi olmasından dolayı Opak Polietilen etiketler, genel olarak kozmetik ve kimya sektörlerinde tercih edilmektedir.


Gelen Aramalar:  chromolux etiket, Ankara etiket, ankara etiket fiyatları, ankara barkod etiket fiyatları, ankara baskılı etiket fiyatları, ankara barkod fiyatları, rulo etiket, ankara barkod sistemi, barkod okuyucu, ankara mat etiket fiyatları, ankara koli etiketi, tekstil etiketi, mat polietilen etiket, mat pp etiket, etiket baskı, polietilen etiket, boş etiket.