• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 395 90 56

Silvermat Etiket

silver mat etiket

Kullanım alanı çok geniştir. Kitap ve barkod etiketlerde kullanılır. Barkod ve sırt etiketi olarak kullanılır. Demirbaş Etiketi, Özel Alaşımlı Etiket, sıcağa ve soğuğa dayanıklı olarak genellikle Demirbaş Takibinde kullanılan Silver Mat Etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılabilir.

Tasarım&Baskı Hizmeti Sunuyoruz!

Silver Mat malzemeden üretilmiştir. Etiketlerin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Oda sıcaklığında ve nemsiz ortamda muhafaza ederek, direkt güneş ışığından korunmalıdır. Bez ciltli materyaller dahil tüm yüzeylere kuvvetli bir şekilde yapışır. Yapıştırıldığı yüzeyde yıllarca renk ve yapışkan özelliğini korur. Yapışkanında akma meydana gelmez. Kesim aralıkları simetriktir. %50 nemli ortama -15C / +55 C ısıya karşı dayanıklıdır. Uluslararası standartlara uygundur. Kuvvetli yapışkanı ile ürünlerinize değer katacaktır. Dış ortamlara dayanıklıdır. Çabuk yırtılmayan ve çabuk yıpranmayan bir etiket türüdür. Silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir. İki yüzeyi de yani hem yapışkanlı yüzeyi hem de üst yüzeyi mat ya da parlak gri renktedir.


Gelen Aramalar: silver etiket, Ankara etiket, ankara etiket fiyatları, ankara barkod etiket fiyatları, ankara baskılı etiket fiyatları, ankara barkod, rulo etiket fiyatları, ankara siver etiket fiyatları, silver mat etiket, yapışkanlı etiket, silver etiketler, barkod okuyucu, mat polietilen etiket, lazer etiket, boş etiket.