• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 395 90 56

Kuşe Etiket

kuse etiket

İstenilen boyutlarda baskılı ve baskısız kuşe etiketler üretmekteyiz. Zemini düzeltilmiş üzerine kuşe hamuru sıvanmış kağıttan üretilen etiket türüdür. Vellum etikete oranla daha parlak görünümlü bir etiket çeşididir. Ürün etiketi olarak kullanıma uygundur.

Tasarım&Baskı Hizmeti Sunuyoruz!

Kuşe etiket, üst tarafı yarı parlak ve pürüzsüz olan, ribon baskısına uyumlu bir etiket çeşididir. Bu etiket çeşidinde çukurluk bulunmaz. Kuşe etikete Termal transfer baskı yöntemiyle baskı alınabilir, baskı sırasında Wax yada wax/resin ribon kullanılır. Ribon ile baskı yapıldığından uzun süreli kullanımlara uygundur. Yazıcılarda kaliteli baskı alınabilmesi için yüzeyi pürüzsüzdür. Parlak yada yarı mat çeşitleri vardır ayrıca kağıt bazlı olduğu için ısıya, neme ve sürtünmeye karşı orta seviye dayanıklıdır. İstenilen özellik ebat ve adetlerde üretimi yapılır. Kalem ile yazmak için çok uygun değildir. Kuşe etiket mürekkebi çabuk emmediğinden kalem ile yazmaya çok uygun değildir. Kuşe etiketlerde dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, baskı sırasında seçeceğiniz ribonun kalitesidir. Eğer uygun bir ribon seçmezseniz kuşe etiket üzerine aldığınız baskılar herhangi bir nesne veya el ile temas / sürtünmesi sonrasında dağılabilir ve okunmaz hale gelebilir.


Gelen Aramalar: kuşe etiket, Ankara etiket, ankara etiket fiyatları, ankara barkod etiket fiyatları, ankara baskılı etiket fiyatları, ankara barkod, rulo etiket fiyatları, ankara barkod fiyatları, rulo etiket, yapışkanlı etiket, ankara barkod sistemi, kuşe etiket fiyatları, ankara barkod okuyucu fiyatları, ankara koli etiketi, tekstil etiketi, mat pp etiket, etiket baskı, kuşe etiketler, mat polietilen etiket, lazer etiket, boş etiket.