• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 395 90 56

Ankara'nın En İyi Etiket Firmalarından Birisi Olan Firmamız Aracı Değil, Etiket Üretici Firmadır. Bütün Etiket Çeşitlerini Kendi Bünyemizde Üreterek Müşterilerimizin Hizmetine Sunmaktayız...

 

barkod yazici

 

Ankara ribon, barkod yazıcı ve etiket sektöründe hizmet veriyoruz. Ekibimizde yer alacak, ortak hedeflerimize bizimle birlikte yürüyecek yeni takım arkadaşları arıyoruz. Pozitifseniz, çalışkan ve ekibimize güç katan bir insansanız, analitik ve çözüm odaklı bir yapıya sahipseniz, sizi de tanımak isteriz.

Firmamız, baskılı yada baskısız her tür zemin üzerine uygulanabilen kendinden yapışkanlı etiket üretimini; özel kullanım alanlarında ve barkod yazıcılarda kullanılmak üzere geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Ekonomik, hızlı ve kaliteli yaklaşımını bölgesel satış politikaları ile Türkiye geneline yaymayı hedeflemiş ve bu yolda ilerlemektedir. Firmamız, barkod yazıcı sarf malzemelerinde (etiket, ribon, barkod yazıcı) yenilik ve gelişmeyi ifade ederek, sektör de daima kaliteli ürünleri ile global pazarda hizmet vermektedir.

Etiket teknolojisinde letter-press sistemi ile, bobinden bobine 4 renge kadar baskı yapabilen kendinden yapışkanlı her türlü etiketi firmamızdan (Vellum, Kuşe,Polietilen, Polipropilen, Termal Transfer Karton, Güvenlik etiketi v.b.) temin edebilir ve etiketlerin üzerine baskı yapabileceğiniz, her türlü etiket malzemesine uygun yazıcı şeritlerini (Wax Ribon, Wax Resin Ribon, Resin Ribon) firmamızdan alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile, konusunda uzman kadrosu ile sektördeki en son teknolojik yenilikleri takip ederek sektöre ve hizmet verdiği kurumlara katkı sağlamaktır.

Artan rekabet koşulları içinde müşterilerine tedarikçi olmanın ötesinde güvenilir bir partner olmak ve kaliteli ürünleri zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamak ve devam ettirmektir.

Başvuru Formu