• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 395 90 56

PP Opak Etiket

pp opak etiket

Poliprobilen malzemeden üretilmiştir. Opak Polipropilen, sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Suda ve nemde bozulma göstermez. Isıya ve ışığa dayanıklı olan Opak Polipropilen, esnemez ve zorlanmadığı müddetçe kolay kolay yırtılmaz.

Tasarım&Baskı Hizmeti Sunuyoruz!

Pp opak 1Ribon baskısına uygun etiket çeşitleri arasında yer almaktadır. PP opak etiket darbelere ve sürtünmelere karşı dayanıklıdır. Kimyasal etkileşimlere karşı dayanıklı bir etikettir. Kullanım Alanları: Opak Polipropilen, genel olarak kozmetik ve kimya sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Dayanıklı bir etiket türüdür. Resin ribon ile baskı yapılmalıdır.


Gelen Aramalar:  opak etiket, Ankara etiket, ankara etiket fiyatları, ankara barkod etiket fiyatları, rulo etiket fiyatları, opak etiket fiyatları, pp etiket fiyatları, pp opak etiketler, ankara barkod fiyatları, rulo etiket, yapışkanlı etiket, ankara barkod sistemi, ankara barkod okuyucu fiyatları, ankara koli etiketi, tekstil etiketi, mat pp etiket, mat pp etiket, etiket baskı, mat polietilen etiket.