• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 395 90 56

PP Şeffaf Etiket

pp seffaf etiket

Şeffaf Polipropilen, Opak Polipropilen etiket ile aynı özelliklere sahiptir. İki etiket hammaddesi arasındaki tek fark Şeffaf Polipropilen etiketin yüzeyinin şeffaf olmasıdır. Bunun dışında, bu etiket hammaddesi de, sert bir yapıdan oluşmaktadır. Sudan ve nemden etkilenmezken aynı zamanda ısıya ve ışığa dayanıklıdır. Kozmetik sektöründe şeffaf etiket kullanımı yaygındır. Arka yüzeyine siyah çizgi ile işaretlenerek barkod yazıcılarda kullanılabilmektedir. Çeşitli ölçü ve özelliklerde üretimini yapmaktayız.

Tasarım&Baskı Hizmeti Sunuyoruz!

Kullanım Alanları:Şeffaf Polipropilen, genel olarak kimya ve kozmetik alanlarında kullanılmaktadır. Koruyucu etiket olarak ta kullanılabilmektedir.


Gelen Aramalar:  şeffaf etiket, Ankara etiketçi, ankara etiket fiyatları, ankara barkod etiket fiyatları, ankara barkod, rulo etiket fiyatları, ankara barkod fiyatları, rulo etiket, yapışkanlı etiket, ankara barkod sistemi, ankara barkod okuyucu fiyatları, ankara koli etiketi, tekstil etiketi, mat pp etiket, pp şeffaf etiket baskı, mat polietilen etiket, lazer etiket, şeffaf etiket.