• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 395 90 56

Eko Termal Etiket

eco termal etiket

Eco Termal etiket, yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Kâğıt üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı ile birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir ve bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. eko site 2Nem, alkol, ışık ve ısı gibi dış etmenlere karşı dayanıklı değildir ve bu tür etkenlere maruz kaldığında kendi kendine kararır. Hızlı tüketilmesi gereken etiket çeşitlerinden olan bu ürün, nemli ve sıcak olan ortamlarda kullanılmazlar.

Tasarım&Baskı Hizmeti Sunuyoruz!

Eco termal etiketlerin genellikle 3-6 aylık bir raf ömrü (kullanım ömrü) vardır. Bayatlayan bir etiket çeşidi olduğu için kısa süreli kullanımlar için idealdir. Eco termal etiketler neden tercih edilir? Bu termal etiketlere baskı termal olarak (ısıyla) yapılır ve bu yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için baskı maliyeti sıfıra yakındır. Yazıcınız termal baskıya uygun ve etiketlerinizin kullanımı 6 ayı geçmiyorsa termal etiketler kullanmanız maliyetinizi düşürecektir. Eco Termal Etiket Kullanım Alanları: Bu etiket cinsi genel olarak kuru gıda, bakliyat, hastane otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır.


Gelen Aramalar:  Ankara etiket, ankara etiket fiyatları, ankara barkod etiket fiyatları, ankara baskılı etiket fiyatları, rulo etiket fiyatları, ankara barkod fiyatları, yapışkanlı etiket, ankara barkod sistemi, barkod okuyucu, ankara barkod okuyucu fiyatları, tekstil etiketi, mat pp etiket, mat polietilen etiket, boş etiket.