• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 395 90 56

Resin Ribon

Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribonlar en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir. Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır.

Tasarım&Baskı Hizmeti Sunuyoruz!

Resin ribonla polyester, polimid ,polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve bal mumu kullanılır. Resin ( reçine ) oranı %98 ve wax (balmumu ) oranı %2 si dir. Silvermat, Whitemat, Glosswhite, Japon Akmaz ve PP etiket çeşitlerinde resin ribon ile sorunsuz net baskılar alınmaktadır.

resin_ribon

Resin Ribon Fiyatları

Etiket sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan ribon satışı yapan firmamız üretici verilerini doğrulmak ve müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmak için gelen ürünlerin baskı kalite kontrol hizmetini yaparak sizlerin hizmetine sunmaktadır. Günlük hayatta hemen her yerde karşımıza çıkan baskılar için oldukça gelişmiş ürünler bulunmaktadır. Özellikle resin ribon ile baskı yapmak oldukça kolaydır. Dünyanın önde gelen ribon üreticilerinin wax, wax resin ve resin ribonlarını ithal ediyor ve her zaman en iyi fiyatı sunuyoruz.

Resin Ribon Özellikleri

Resin ribon kaliteli baskı yapmak isteyenler için oldukça kaliteli bir üründür. Bunun yanı sıra ribonların hemen her yazıcı için kullanılabilmesi ve hemen her yazıcıda mükemmele yakın sonuçlar vermesi de bu ürünü diğer ürünlere göre daha cazip kılmaktadır. Ayrıca baskı yapılacak zeminin ve yazıcının uyumu ile oldukça profesyonel sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bunun yanı sıra ribonlar yazıcılara göre farklılıklar oluşturduğu için yazıcıya uygun olanı seçmede oldukça fayda vardır. Zira uyumlu olmayan bir yazıcı ile baskı yapılması halinde istenilen sonuçları elde etmek pek fazla mümkün olmayacaktır. Bunun yanın da thermal transfer resin ribon etiket üzerine baskı yapabilme tekniği olması sebebi ile genellikle polyester üzerine baskı yapılmaktadır.

Resin Ribon Kullanım Alanları

Kullanım Alanları: Genel amaçlı etiketlemede, raf ve kutu etiketlemede, tekstil ürünlerini etiketleme gibi kullanım alanı bulunmaktadır.


Gelen Aramalar: ribon, resin ribon, wax ribon, ribon fiyatları, Ankara barkod etiket sanayi, wax resin ribon, resin ribon fiyatları, ribon etiket, ribon çeşitleri, renkli ribon fiyatları