• Çalışma Saatleri

    Hafta İçi 9.00 - 18.00

  • Bize Ulaşın

    (+90) 312 395 90 56

Wax Resin Ribon

Wax Resin ribon, adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin ribon karışımıyla oluşturulan ribon çeşididir. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Piyasada kullanılan ribonların %1′ lik kısmını ancak oluşturan wax resin ribonlar, aşağıda belirtilen ölçülerde üretilebilmektedir.

Tasarım&Baskı Hizmeti Sunuyoruz!

Plastik bazlı etiketlere wax resin ribon ile baskı almaya kalktığınızda elinizin sürtmesi, tırnaklama gibi nedenlerle üzerindeki baskı silinebilir. Kalıcı bir baskı istiyorsanız wax resin ribbon yerine resin ribbon ile baskı almanız daha uygun olacaktır.

wax resin ribon

Resin Ribon Fiyatları

Etiket sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan wax resin ribon satışı yapan firmamız üretici verilerini doğrulmak ve müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmak için gelen ürünlerin baskı kalite kontrol hizmetini yaparak sizlerin hizmetine sunmaktadır. Günlük hayatta hemen her yerde karşımıza çıkan baskılar için oldukça gelişmiş ürünler bulunmaktadır. Özellikle wax resin ribon ile baskı yapmak oldukça kolaydır. Dünyanın önde gelen ribon üreticilerinin wax, wax resin ve resin ribonlarını ithal ediyor ve her zaman en iyi fiyatı sunuyoruz.

Wax Resin Ribon Özellikleri

Wax ribon tüm barkod yazıcılara uyumludur.Birçok ürün etiketlerinde kullanılabilmektedir. Uzun ömürlü baskı kalıcılığına sahip olan wax ribon uygun fiyatlı olduğu için tercih sebebi olmaktadır. Wax ribon ile kuşe, vellum, kırılgan etiket gibi tüm kağıt bazlı etiketlere baskı alınabilmektedir.

Resin Ribon Kullanım Alanları

Kullanım Alanları: Birçok ürünün etiketlenmesinde kullanılmaktadır.


Gelen Aramalar: wax resin ribon, wax, ribon fiyatları, wax ribon nedir , zebra ribon fiyatları, ribon çeşitleri, renkli ribon fiyatları, wax ribon nedir, ribon etiket, ribon satış.